Vítáme vás na stránkách ZŠ a MŠ Korytná

AKTUALITY:

Vánoční hvězda

Váženi přátelé,

dovolte mi tímto poděkovat za úspěšný 20. rok prodeje vánočních hvězd. Úspěšný byl díky vám, kteří jste prodávali, úspěšný byl díky vám, kteří jste si zakoupili tuto květinu a také díky lásce ve vašem srdci a vaší otevřené dlani.

12. 12. 2017 | Rubrika: Aktuality ZŠ

Vánoční dílnička a zdravá strava v MŠ

Ve středu 6. prosince navštívily naši MŠ dvě paní učitelky z DDM s výukovým vánočním programem.

11. 12. 2017 | Rubrika: Ekoškolka

Mikulášská nadílka

Mikuláš s čertem a andělem navštěvují v předvečer svátku sv. Mikuláše všechny hodné i zlobivé děti.

8. 12. 2017 | Rubrika: Aktuality MŠ

Vaření šípkového čaje v MŠ

Díky našim nejmenším dětem jsme mohli ochutnat čaj, vyrobený z darů přírody (šípky, pampeliškový sirup).

4. 12. 2017 | Rubrika: Ekoškolka

Zdravá svačinka v MŠ se včelaři

Včelaři – pan Martinec (člen ekotýmu) a pan Čuda z Hradčovic nám poutavě vyprávěli o včeličkách a jajich významu pro přírodu.

4. 12. 2017 | Rubrika: Ekoškolka

Mikulášská besídka

V neděli 3. prosince byla Korytná plná čertovského dovádění. Děti z mateřské školy a žáci naší základní školy si společně s paní učitelkami připravili nejen pro rodiče Mikulášskou besídku.

4. 12. 2017 | Rubrika: Aktuality ZŠ

Vánoční beseda s manžely Věrnými

Již se stává tradicí, že v předvánočním čase si paní knihovnice  Jarmila Mikesková přichystá pro naše žáky besedu v místní knihovně.

30. 11. 2017 | Rubrika: Aktuality ZŠ