Vítáme vás na stránkách ZŠ a MŠ Korytná

AKTUALITY:

Letošní drakiádu ovládalo bezvětří

Společnou akci MŠ a ŠD doprovázelo sice krásné a slunečné počasí, ovšem scházelo to nejdůležitější – vítr.

18. 10. 2018 | Rubrika: Aktuality MŠ

ŠD poznává přírodu kolem Korytné

Letošní krásné babí léto pomáhá dětem ze ŠD při poznávání známých míst v blízkém okolí Korytné.

16. 10. 2018 | Rubrika: Aktuality ZŠ

Ekoaktivity dětí MŠ se letos zaměřují na VODU

Nově vzniklý ekotým dětí MŠ z řad předškoláků se v letošním školním roce zaměřuje zvláště na vodu a to hlavně vodu dešťovou.

16. 10. 2018 | Rubrika: Ekoškolka

Ekoaktivity dětí MŠ se letos zaměřují na VODU

16. 10. 2018 | Rubrika: Aktuality MŠ

I děti MŠ se podílely na hodovém vystoupení

Také děti ze starší 2. třídy Motýlků vystoupily se svým milým programem na letošním hodovém vystoupení, které se letos konalo v nově otevřeném amfiteátru.

2. 10. 2018 | Rubrika: Aktuality MŠ

Potravinová pyramida v praxi dětí ŠD

V rámci celoročního tématu „Člověk a jeho zdraví“ si děti ve ŠD vytvořily dvě potravinové pyramidy, aby se lépe orientovaly ve výživových hodnotách jednotlivých skupin potravin.

2. 10. 2018 | Rubrika: Aktuality ZŠ

Slavnostní otevření budovy ZŠ a MŠ Korytná

Přestože si naši školáci a malé děti ze školky slavnostně otevřeli školu a školku už 5. září, k opravdu „Slavnostnímu otevření budovy ZŠ a MŠ“ došlo 28. září.

28. 9. 2018 | Rubrika: Aktuality ZŠ

Naši nejmenší

Již od začátku měsíce září se s našimi nejmenšími dětmi plně zapojujeme do aktivit a dění v MŠ.

25. 9. 2018 | Rubrika: Aktuality MŠ

Florbalový turnaj

V sobotu 22. září pořádali naši florbalisté pod vedením trenéra Václava Hadravy florbalový turnaj.

25. 9. 2018 | Rubrika: Aktuality ZŠ

Školní družina zdravě

V letošním školním roce pracuje školní družina podle tématu „Člověk a jeho zdraví“.

21. 9. 2018 | Rubrika: Aktuality ZŠ